Informace o nás

Už více jak 20.let jako jediný distributor firmy PERKINS pro Českou republiku zajišťujeme dodávky originálních náhradních dílů na všechna provedení motorů PERKINS. Pro přesné určení požadovaného dílu potřebujeme znát celé výrobní číslo motoru vyražené na štítku.

 

Vzor čísla motoru Perkins: PJ12345 U123456T

Průvodce značením motorů zde
 

Požadavek na díly nám můžete předat telefonicky na tel. 274 773 493,

e-mailem: sklad@bel.cz  nebo zde: Napište nám.

 

Na veškeré dotazy jsme schopni odpovědět téměř kdykoli, ovšem pracovní doba pro vyzvednutí náhradních dílů na prodejně v sídle naší společnosti je v pracovních dnech od 7:30 do 16:00, v pátek pouze do 15:00.

V našem centrálním skladu v Praze máme neustále k dispozici běžné náhradní díly, které jsou potřeba pro údržbu nebo jednoduché a rychlé opravy, například: vzduchový, palivový a olejový filtr, klínový řemen, termostat, čidlo teploty a tlaku, alternátor, starter, dopravní palivové, olejové a vodní čerpadlo, vstřikovací trysky, žhavicí svíčky, těsnění pod hlavu, těsnění víka ventilů a další různá těsnění včetně gufer atd. Ostatní náhradní díly, které se týkají většího rozsahu, jako např. generální oprava motoru PERKINS, vyžadující například písty, pístní kroužky, vložky válců, ozubená kola, ojnice, blok motoru a podobně jsme schopni dodat zpravidla do 24-48hod na adresu zákazníka díky systému dodávek firmy PERKINS označovanému NDD (Next Day Delivery = Následující Den Dodáme) a to bez jakéhokoliv navýšení ceny. 

Na námi dodané originální náhradní díly PERKINS se vztahuje záruka 12 měsíců od data dodání za předpokladu odborné montáže a řádného používání k účelu, pro který jsou díly určeny. V rámci zkvalitnění služeb zákazníkům jsme vytvořili systém managementu jakosti v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2001. Systém managementu jakosti (QMS) je udržován a neustále zlepšován v souladu s normou ČSN EN ISO 9004:2001.


Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky na náhradní díly – jen originál vrátí Vašemu motoru původní kvalitu a spolehlivost.

Naši pracovníci rádi zodpoví Vaše otázky týkající se ceny a dostupnosti požadovaných náhradních dílů a vyřídí Vaše objednávky.